Ceny skupu złota i walut

Lombard Warszawa Bemowo, niewątpliwie najlepsze ceny skupu złota i srebra. Kantor wymiany walut. Oferta Lombardowa. 

Stan na dzień: 29.11.2023r. (godz. 9:45)

Produkt/Próba Skup Sprzedaż
Złoto pr. 375
94,2zł/g
tel
Złoto pr. 585
147zł/g
tel
Złoto pr. 750
188,5zł/g
tel
Złoto pr. 999
251zł/g
tel
Srebro pr. 999
2,9zł/g
tel

W firmie Fox Gold Lombard Warszawa Bemowo, istotnie ceny skupu złota i platyny obowiązują powyżej 100 gram stopionego metalu z analizą, ceny skupu srebra obowiązują powyżej 1000 gram stopionego metalu z analizą, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny Lombard Warszawa tel. 516 106 426.

Waluta Skup Sprzedaż
Dolar amerykański USD
3,89zł
4,01zł
Euro
4,28zł
4,40zł
Frank Szwajcarski CHF
4,42zł
4,56zł
Funt Szterling GBP
4,92zł
5,06zł

Kursy obowiązują dla transakcji powyżej 5 000 PLN. Ważnym aspektem jest fakt, że kursy mają charakter informacyjny, w rezultacie mogą ulegać zmianom. Istotnie ceny innych walut podajemy telefonicznie tel. 516 106 426.

Lombard i Kantor Fox Gold Warszawa

Lombard Warszawa, Lombard Bemowo, Lombard Fox Gold, lombard na Bemowie, pożyczki lombardowe Warszawa, lombardzie Warszawa, pożyczki Warszawa, lombardów w Warszawie, lombardowych Warszawa, lombardu Warszawa, lombard, lombard w Warszawie

Lombard Warszawa Fox Gold 

Godnym uwagi jest fakt, że istniejemy na rynku już od 2013 roku. Niewątpliwie jako jeden z najlepszych i bezsprzecznie najszybciej rozwijających się lombardów na rynku zajmujemy się przede wszystkim jubilerstwem, skupem złota, srebra i kamieni szlachetnych, istotnie wymianą walut, jeszcze bardziej ofertą lombardową oraz z pewnością skupem sprzętu RTV i AGD!

Lombard znajduje się w Warszawie, dzielnica Bemowo. Istotnie do Państwa dyspozycji jesteśmy 6 dni w tygodniu, w związku z tym każdy będzie miał czas by do nas dotrzeć. Bez wątpienia elastyczność w podejściu do klienta to nasza domena, dlatego mamy same dobre opinie u klientów. 

Bezsprzecznie koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla naszych klientów, ponieważ jako nieliczni oferujemy kompleksową obsługę klienta we wspomnianym zakresie. Godnym uwagi jest fakt, że jako Kantor Warszawa Fox Gold posiadamy zezwolenie Narodowego Banku Polskiego na działalność kantorową.

Reasumując Lombard Warszawa Bemowo- przede wszystkim tutaj wycena jest zawsze darmowa, dlatego przyjdź i sprawdź na miejscu, bezsprzecznie zawsze fachowo doradzimy.

Nasze usługi w Lombardzie

Wychodzimy z pomocną ręką do klienta i posiadamy ofertę lombardową.
Po pierwsze sprzętu RTV/AGD, elektroniki, telefonów komórkowych, oraz istotnie sprzętu fotograficznego i maszyn budowlanych. Po drugie złota, srebra, brylantów, zegarków i dzieł sztuki. Kończąc na samochodach, motorówkach i niewątpliwie nieruchomościach. Lombard Warszawa.

Sprzedaż wyrobów jubilerskich złotych. Biżuteria z kamieniami szlachetnymi. Po pierwsze w naszym lombardzie wykonujemy usługi jubilerskie, istotnie: naprawy, lutowanie, zmniejszanie i zwiększanie pierścionków, oraz wiele innych. Po drugie czyszczenie i odświeżanie biżuterii. Reasumując fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny złota, tylko w Lombard Warszawa Bemowo Fox Gold.

Prowadzimy skup i sprzedaż złota i srebra. Po pierwsze mogą to być wyroby jubilerskie, po drugie stara zniszczona biżuteria, po trzecie monety i sztabki. Z pewnością odkupimy każdy nawet najmniejszy kawałek złota i srebra.

Możliwość oferty Lombardowej. Wycena zawsze gratis, bezsprzecznie w Lombard Warszawa Bemowo Fox Gold.

Skup-sprzedaż walut z całego świata po atrakcyjnych cenach w lombardzie. Przede wszystkim możliwość negocjacji cen innych walut przy większych ilościach. Wystawiamy rachunki dla firm. Przede wszystkim rezerwacje kursów odbywają się telefonicznie i obowiązują przez 30 minut. Jednak zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z potwierdzeniem transakcji.

Przewiń do góry